3D mapa Kyŏngju

Satelitní mapa Kyŏngju

název bez diakritiky: Kyongju
správní zařazení: Kyongsangbuk-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 35° 50' 34" North, 129° 12' 42" East

Kyŏngju a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KyongjuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kyŏngju. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kyongju, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 50' 34" North, 129° 12' 42" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kyŏngju v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kyŏngju

Hotely Kyŏngju: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kyŏngju: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kyŏngju, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kyŏngju Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kyŏngju. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kyŏngju

3D mapa Kyŏngju v Google Earth

satelitní 3D mapa Kyŏngju, Korejská republika

3D mapa KyŏngjuGoogle Earth – podívejte se na Kyŏngju z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kyŏngju dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kyŏngju shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kyŏngju, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kyŏngju říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kyŏngju (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kyŏngju a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kyŏngju

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kyŏngju: textový odkaz

satelitní mapu Kyŏngju: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kyŏngju

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kyŏngju: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kyŏngju: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kyŏngju: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Otoka v oblasti IsokoSou, Delta, Nigérie
  2. Ndorongolola v oblasti Segou, Mali
  3. Bojong v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie
  4. Upton v oblasti Hardin County, Kentucky, Spojené státy americké
  5. Union v oblasti Cagayan, Region 2, Filipíny
  6. Courtedoux v oblasti Jura, Espace Mittelland, Švýcarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.