3D mapa Bananito Sur

Satelitní mapa Bananito Sur

název bez diakritiky: Bananito Sur
správní zařazení: Limon, Limon, Kostarika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 9° 52' 0" North, 83° 0' 0" West

Bananito Sur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bananito SurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bananito Sur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bananito Sur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Limon, Limon, Kostarika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 52' 0" North, 83° 0' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bananito Sur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bananito Sur

Hotely Bananito Sur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bananito Sur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bananito Sur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bananito Sur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bananito Sur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bananito Sur

3D mapa Bananito Sur v Google Earth

satelitní 3D mapa Bananito Sur, Kostarika

3D mapa Bananito SurGoogle Earth – podívejte se na Bananito Sur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bananito Sur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bananito Sur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bananito Sur, Kostarika v Google Earth »

Letiště Bananito Sur a okolí

Letiště ve městě Bananito Sur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bananito Sur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bananito Sur (Kostarika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bananito Sur a celou oblast Kostarika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bananito Sur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bananito Sur: textový odkaz

satelitní mapu Bananito Sur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bananito Sur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bananito Sur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bananito Sur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bananito Sur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chikatmamidi v oblasti Nalgonda, Andhra Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.