3D mapa Rinconada

Satelitní mapa Rinconada

název bez diakritiky: Rinconada
správní zařazení: San Jose, San Jose, Kostarika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 9° 58' 0" North, 84° 6' 0" West

Rinconada a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RinconadaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rinconada. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rinconada, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Jose, San Jose, Kostarika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 58' 0" North, 84° 6' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rinconada v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rinconada

Hotely Rinconada: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rinconada: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rinconada, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rinconada Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rinconada. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rinconada

3D mapa Rinconada v Google Earth

satelitní 3D mapa Rinconada, Kostarika

3D mapa RinconadaGoogle Earth – podívejte se na Rinconada z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rinconada dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rinconada shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rinconada, Kostarika v Google Earth »

Letiště Rinconada a okolí

Letiště ve městě Rinconada a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rinconada říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rinconada (Kostarika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rinconada a celou oblast Kostarika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rinconada

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rinconada: textový odkaz

satelitní mapu Rinconada: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rinconada

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rinconada: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rinconada: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rinconada: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Anosibe-Trimoloharano v oblasti Andramasina, Antananarivo, Madagaskar
  2. Kampong Kundangan v oblasti Negeri Sembilan, Malajsie
  3. Santa Cruz v oblasti Abaete, Minas Gerais, Brazílie
  4. Mossy Grove Village v oblasti Pike County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.