3D mapa Monterrey

Satelitní mapa Monterrey

název bez diakritiky: Monterrey
správní zařazení: Ciudad de la Habana, Kuba, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 23° 5' 52" North, 82° 18' 51" West

Monterrey a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MonterreyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Monterrey. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Monterrey, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ciudad de la Habana, Kuba, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 5' 52" North, 82° 18' 51" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Monterrey v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Monterrey

Hotely Monterrey: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Monterrey: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Monterrey, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Monterrey Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Monterrey. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Monterrey

3D mapa Monterrey v Google Earth

satelitní 3D mapa Monterrey, Kuba

3D mapa MonterreyGoogle Earth – podívejte se na Monterrey z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Monterrey dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Monterrey shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Monterrey, Kuba v Google Earth »

Letiště Monterrey a okolí

Letiště ve městě Monterrey a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Monterrey říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Monterrey (Kuba)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Monterrey a celou oblast Kuba. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Monterrey

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Monterrey: textový odkaz

satelitní mapu Monterrey: obrázkový odkaz

satelitní mapu Monterrey

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Monterrey: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Monterrey: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Monterrey: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Maloye Babarykino v oblasti Shegarskiy rayon, Tomskaya Oblast, Rusko
  2. Ban Dong Daeng v oblasti Sisaket, Northeastern, Thajsko
  3. Novoselki v oblasti Hrodna, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.