3D mapa La Guásima

Satelitní mapa La Guásima

název bez diakritiky: La Guasima
správní zařazení: La Habana, Kuba, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 22° 52' 0" North, 82° 39' 0" West

La Guásima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La GuasimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Guásima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Guasima, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Habana, Kuba, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 52' 0" North, 82° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Guásima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Guásima

Hotely La Guásima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Guásima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Guásima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Guásima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Guásima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Guásima

3D mapa La Guásima v Google Earth

satelitní 3D mapa La Guásima, Kuba

3D mapa La GuásimaGoogle Earth – podívejte se na La Guásima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Guásima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Guásima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Guásima, Kuba v Google Earth »

Letiště La Guásima a okolí

Letiště ve městě La Guásima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Guásima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Guásima (Kuba)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Guásima a celou oblast Kuba. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Guásima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Guásima: textový odkaz

satelitní mapu La Guásima: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Guásima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Guásima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Guásima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Guásima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Galeh Rud v oblasti Zanjan, Írán
  2. Radagama v oblasti North Western, Srí Lanka
  3. Bezvodnyy v oblasti Veshkaymskiy rayon, Ulyanovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.