3D mapa Menéndez

Satelitní mapa Menéndez

název bez diakritiky: Menendez
správní zařazení: La Habana, Kuba, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 22° 45' 0" North, 82° 43' 0" West

Menéndez a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MenendezVítejte na stránce věnované satelitní mapě Menéndez. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Menendez, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Habana, Kuba, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 45' 0" North, 82° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Menéndez v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Menéndez

Hotely Menéndez: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Menéndez: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Menéndez, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Menéndez Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Menéndez. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Menéndez

3D mapa Menéndez v Google Earth

satelitní 3D mapa Menéndez, Kuba

3D mapa MenéndezGoogle Earth – podívejte se na Menéndez z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Menéndez dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Menéndez shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Menéndez, Kuba v Google Earth »

Letiště Menéndez a okolí

Letiště ve městě Menéndez a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Menéndez říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Menéndez (Kuba)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Menéndez a celou oblast Kuba. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Menéndez

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Menéndez: textový odkaz

satelitní mapu Menéndez: obrázkový odkaz

satelitní mapu Menéndez

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Menéndez: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Menéndez: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Menéndez: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hazard v oblasti Perry County, Kentucky, Spojené státy americké
  2. Grammelkam v oblasti Landshut, Niederbayern, Bayern, Německo
  3. Dongshen v oblasti Dongshan, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.