3D mapa Santa Rosa del Aguacate

Satelitní mapa Santa Rosa del Aguacate

název bez diakritiky: Santa Rosa del Aguacate
správní zařazení: La Habana, Kuba, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 22° 52' 0" North, 82° 34' 0" West

Santa Rosa del Aguacate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa Rosa del AguacateVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Rosa del Aguacate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Rosa del Aguacate, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Habana, Kuba, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 52' 0" North, 82° 34' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Rosa del Aguacate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Rosa del Aguacate

Hotely Santa Rosa del Aguacate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Rosa del Aguacate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Rosa del Aguacate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Rosa del Aguacate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Rosa del Aguacate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Rosa del Aguacate

3D mapa Santa Rosa del Aguacate v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Rosa del Aguacate, Kuba

3D mapa Santa Rosa del AguacateGoogle Earth – podívejte se na Santa Rosa del Aguacate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Rosa del Aguacate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Rosa del Aguacate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Rosa del Aguacate, Kuba v Google Earth »

Letiště Santa Rosa del Aguacate a okolí

Letiště ve městě Santa Rosa del Aguacate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Rosa del Aguacate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Rosa del Aguacate (Kuba)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Rosa del Aguacate a celou oblast Kuba. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Rosa del Aguacate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Rosa del Aguacate: textový odkaz

satelitní mapu Santa Rosa del Aguacate: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Rosa del Aguacate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Rosa del Aguacate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Rosa del Aguacate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Rosa del Aguacate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tor Banda v oblasti Swat, N.W.F.P., Pákistán
  2. Shangmatou v oblasti Jinzhai, Anhui, Čína
  3. Manji-dong v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  4. Gaba v oblasti Taroudant, Sud, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.