3D mapa Bayān

Satelitní mapa Bayān

název bez diakritiky: Bayan
správní zařazení: Kuwait, Kuvajt, Asie
zeměpisná poloha: 29° 19' 5" North, 48° 2' 21" East

Bayān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BayanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bayān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bayan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuwait, Kuvajt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 19' 5" North, 48° 2' 21" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bayān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bayān

Hotely Bayān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bayān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bayān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bayān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bayān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bayān

3D mapa Bayān v Google Earth

satelitní 3D mapa Bayān, Kuvajt

3D mapa BayānGoogle Earth – podívejte se na Bayān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bayān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bayān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bayān, Kuvajt v Google Earth »

Letiště Bayān a okolí

Letiště ve městě Bayān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bayān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bayān (Kuvajt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bayān a celou oblast Kuvajt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bayān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bayān: textový odkaz

satelitní mapu Bayān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bayān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bayān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bayān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bayān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Karowisan v oblasti Maguindanao, Region 12, Filipíny
  2. Alton v oblasti Halifax County, Virginia, Spojené státy americké
  3. Tawhkame v oblasti Dedaye, Irrawaddy, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.