3D mapa Ḩawallī

Satelitní mapa Ḩawallī

název bez diakritiky: Hawalli
správní zařazení: Kuwait, Kuvajt, Asie
zeměpisná poloha: 29° 19' 58" North, 48° 1' 43" East

Ḩawallī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HawalliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩawallī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hawalli, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuwait, Kuvajt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 19' 58" North, 48° 1' 43" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩawallī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩawallī

Hotely Ḩawallī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩawallī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩawallī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩawallī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩawallī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩawallī

3D mapa Ḩawallī v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩawallī, Kuvajt

3D mapa ḨawallīGoogle Earth – podívejte se na Ḩawallī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩawallī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩawallī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩawallī, Kuvajt v Google Earth »

Letiště Ḩawallī a okolí

Letiště ve městě Ḩawallī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩawallī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩawallī (Kuvajt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩawallī a celou oblast Kuvajt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩawallī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩawallī: textový odkaz

satelitní mapu Ḩawallī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩawallī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩawallī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩawallī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩawallī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Adam v oblasti Adam, A Dakhliya, Omán
  2. Ban Ku Dai v oblasti Lampang, Northern, Thajsko
  3. Payaseunara v oblasti Kodya Sabang, Aceh, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.