3D mapa Umm Qaşbah

Satelitní mapa Umm Qaşbah

název bez diakritiky: Umm Qasbah
správní zařazení: Kuwait, Kuvajt, Asie
zeměpisná poloha: 28° 59' 32" North, 48° 9' 56" East

Umm Qaşbah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Umm QasbahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Umm Qaşbah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Umm Qasbah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuwait, Kuvajt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 59' 32" North, 48° 9' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Umm Qaşbah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Umm Qaşbah

Hotely Umm Qaşbah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Umm Qaşbah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Umm Qaşbah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Umm Qaşbah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Umm Qaşbah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Umm Qaşbah

3D mapa Umm Qaşbah v Google Earth

satelitní 3D mapa Umm Qaşbah, Kuvajt

3D mapa Umm QaşbahGoogle Earth – podívejte se na Umm Qaşbah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Umm Qaşbah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Umm Qaşbah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Umm Qaşbah, Kuvajt v Google Earth »

Letiště Umm Qaşbah a okolí

Letiště ve městě Umm Qaşbah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Umm Qaşbah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Umm Qaşbah (Kuvajt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Umm Qaşbah a celou oblast Kuvajt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Umm Qaşbah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Umm Qaşbah: textový odkaz

satelitní mapu Umm Qaşbah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Umm Qaşbah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Umm Qaşbah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Umm Qaşbah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Umm Qaşbah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yanlukou v oblasti Lingbi, Anhui, Čína
  2. Komoribayashi v oblasti Iwate, Tohoku, Japonsko
  3. Ban Saraphi v oblasti Sara Buri, Central, Thajsko
  4. Linares v oblasti Linares, Narino, Kolumbie
  5. Shambo (historical) v oblasti Hill County, Montana, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.