3D mapa Ayia Trias

Satelitní mapa Ayia Trias

název bez diakritiky: Ayia Trias
správní zařazení: Kypr, Asie
zeměpisná poloha: 35° 7' 15" North, 33° 57' 30" East

Ayia Trias a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ayia TriasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ayia Trias. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ayia Trias, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kypr, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 7' 15" North, 33° 57' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ayia Trias v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ayia Trias

Hotely Ayia Trias: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ayia Trias: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ayia Trias, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ayia Trias Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ayia Trias. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ayia Trias

3D mapa Ayia Trias v Google Earth

satelitní 3D mapa Ayia Trias, Kypr

3D mapa Ayia TriasGoogle Earth – podívejte se na Ayia Trias z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ayia Trias dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ayia Trias shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ayia Trias, Kypr v Google Earth »

Letiště Ayia Trias a okolí

Letiště ve městě Ayia Trias a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ayia Trias říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ayia Trias (Kypr)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ayia Trias a celou oblast Kypr. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ayia Trias

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ayia Trias: textový odkaz

satelitní mapu Ayia Trias: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ayia Trias

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ayia Trias: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayia Trias: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayia Trias: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Holladay Highlands Three v oblasti Salt Lake County, Utah, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.