3D mapa Ayios Efstathios

Satelitní mapa Ayios Efstathios

název bez diakritiky: Ayios Efstathios
správní zařazení: Famagusta, Kypr, Asie
zeměpisná poloha: 34° 58' 45" North, 33° 54' 45" East

Ayios Efstathios a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ayios EfstathiosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ayios Efstathios. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ayios Efstathios, administrativně je místo zařazeno do oblasti Famagusta, Kypr, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 58' 45" North, 33° 54' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ayios Efstathios v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ayios Efstathios

Hotely Ayios Efstathios: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ayios Efstathios: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ayios Efstathios, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ayios Efstathios Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ayios Efstathios. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ayios Efstathios

3D mapa Ayios Efstathios v Google Earth

satelitní 3D mapa Ayios Efstathios, Kypr

3D mapa Ayios EfstathiosGoogle Earth – podívejte se na Ayios Efstathios z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ayios Efstathios dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ayios Efstathios shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ayios Efstathios, Kypr v Google Earth »

Letiště Ayios Efstathios a okolí

Letiště ve městě Ayios Efstathios a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ayios Efstathios říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ayios Efstathios (Kypr)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ayios Efstathios a celou oblast Kypr. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ayios Efstathios

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ayios Efstathios: textový odkaz

satelitní mapu Ayios Efstathios: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ayios Efstathios

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ayios Efstathios: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayios Efstathios: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayios Efstathios: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Laupahoehoe v oblasti Hawaii County, Hawaii, Spojené státy americké
  2. Ap Co Sa v oblasti Hoa Thanh, Ninh Thuan, Vietnam
  3. Hibernia v oblasti Taylor County, Kentucky, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.