3D mapa Pano Amiandos

Satelitní mapa Pano Amiandos

název bez diakritiky: Pano Amiandos
správní zařazení: Limassol, Kypr, Asie
zeměpisná poloha: 34° 55' 45" North, 32° 55' 0" East

Pano Amiandos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pano AmiandosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pano Amiandos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pano Amiandos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Limassol, Kypr, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 55' 45" North, 32° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pano Amiandos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pano Amiandos

Hotely Pano Amiandos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pano Amiandos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pano Amiandos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pano Amiandos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pano Amiandos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pano Amiandos

3D mapa Pano Amiandos v Google Earth

satelitní 3D mapa Pano Amiandos, Kypr

3D mapa Pano AmiandosGoogle Earth – podívejte se na Pano Amiandos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pano Amiandos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pano Amiandos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pano Amiandos, Kypr v Google Earth »

Letiště Pano Amiandos a okolí

Letiště ve městě Pano Amiandos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pano Amiandos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pano Amiandos (Kypr)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pano Amiandos a celou oblast Kypr. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pano Amiandos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pano Amiandos: textový odkaz

satelitní mapu Pano Amiandos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pano Amiandos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pano Amiandos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pano Amiandos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pano Amiandos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Seydu v oblasti Horasan, Írán
  2. Liuzhu v oblasti Pinghe, Fujian, Čína
  3. Perekhody v oblasti Vyazemskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko
  4. Termon v oblasti Donegal, Donegal, Irsko
  5. Sycamore Ridge v oblasti Calvert County, Maryland, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.