3D mapa Bokonbayevo

Satelitní mapa Bokonbayevo

název bez diakritiky: Bokonbayevo
správní zařazení: Issyk-Kul, Kyrgyzstán, Asie
zeměpisná poloha: 42° 6' 55" North, 76° 59' 36" East

Bokonbayevo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BokonbayevoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bokonbayevo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bokonbayevo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Issyk-Kul, Kyrgyzstán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 6' 55" North, 76° 59' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bokonbayevo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bokonbayevo

Hotely Bokonbayevo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bokonbayevo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bokonbayevo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bokonbayevo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bokonbayevo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bokonbayevo

3D mapa Bokonbayevo v Google Earth

satelitní 3D mapa Bokonbayevo, Kyrgyzstán

3D mapa BokonbayevoGoogle Earth – podívejte se na Bokonbayevo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bokonbayevo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bokonbayevo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bokonbayevo, Kyrgyzstán v Google Earth »

Letiště Bokonbayevo a okolí

Letiště ve městě Bokonbayevo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bokonbayevo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bokonbayevo (Kyrgyzstán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bokonbayevo a celou oblast Kyrgyzstán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bokonbayevo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bokonbayevo: textový odkaz

satelitní mapu Bokonbayevo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bokonbayevo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bokonbayevo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bokonbayevo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bokonbayevo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sorrells v oblasti Jefferson County, Arkansas, Spojené státy americké
  2. Baba Jan-e Zarrabi v oblasti Lorestan, Írán
  3. Kremikovtsi v oblasti Sofija, Bulharsko
  4. Rossina v oblasti Nord-Ouest, Haiti
  5. Beli Potok v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.