3D mapa Ban Toum (1)

Satelitní mapa Ban Toum (1)

název bez diakritiky: Ban Toum (1)
správní zařazení: Soukhoumma, Champassack, Laos, Asie
zeměpisná poloha: 14° 39' 0" North, 105° 47' 0" East

Ban Toum (1) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Toum (1)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Toum (1). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Toum (1), administrativně je místo zařazeno do oblasti Soukhoumma, Champassack, Laos, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 39' 0" North, 105° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Toum (1) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Toum (1)

Hotely Ban Toum (1): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Toum (1): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Toum (1), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Toum (1) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Toum (1). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Toum (1)

3D mapa Ban Toum (1) v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Toum (1), Laos

3D mapa Ban Toum (1)Google Earth – podívejte se na Ban Toum (1) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Toum (1) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Toum (1) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Toum (1), Laos v Google Earth »

Letiště Ban Toum (1) a okolí

Letiště ve městě Ban Toum (1) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Toum (1) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Toum (1) (Laos)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Toum (1) a celou oblast Laos. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Toum (1)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Toum (1): textový odkaz

satelitní mapu Ban Toum (1): obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Toum (1)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Toum (1): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Toum (1): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Toum (1): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Baherakhola v oblasti Patuakhali Zl, Barisal Div, Bangladéš
  2. Sofala v oblasti Mahalapye East, Central Region, Botswana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.