3D mapa Ban Thôngthon

Satelitní mapa Ban Thôngthon

název bez diakritiky: Ban Thongthon
správní zařazení: Na Le, Namtha, Laos, Asie
zeměpisná poloha: 20° 35' 40" North, 101° 27' 14" East

Ban Thôngthon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban ThongthonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Thôngthon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Thongthon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Na Le, Namtha, Laos, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 35' 40" North, 101° 27' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Thôngthon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Thôngthon

Hotely Ban Thôngthon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Thôngthon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Thôngthon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Thôngthon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Thôngthon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Thôngthon

3D mapa Ban Thôngthon v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Thôngthon, Laos

3D mapa Ban ThôngthonGoogle Earth – podívejte se na Ban Thôngthon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Thôngthon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Thôngthon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Thôngthon, Laos v Google Earth »

Letiště Ban Thôngthon a okolí

Letiště ve městě Ban Thôngthon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Thôngthon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Thôngthon (Laos)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Thôngthon a celou oblast Laos. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Thôngthon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Thôngthon: textový odkaz

satelitní mapu Ban Thôngthon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Thôngthon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Thôngthon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Thôngthon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Thôngthon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yapea v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Las Tinajas v oblasti Mazatlan, Sinaloa, Mexiko
  3. Cabugao v oblasti Aklan, Region 6, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.