3D mapa Muang Pakbèng

Satelitní mapa Muang Pakbèng

název bez diakritiky: Muang Pakbeng
správní zařazení: Pak Beng, Oudomxay, Laos, Asie
zeměpisná poloha: 19° 53' 33" North, 101° 8' 9" East

Muang Pakbèng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Muang PakbengVítejte na stránce věnované satelitní mapě Muang Pakbèng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Muang Pakbeng, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pak Beng, Oudomxay, Laos, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 53' 33" North, 101° 8' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Muang Pakbèng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Muang Pakbèng

Hotely Muang Pakbèng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Muang Pakbèng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Muang Pakbèng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Muang Pakbèng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Muang Pakbèng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Muang Pakbèng

3D mapa Muang Pakbèng v Google Earth

satelitní 3D mapa Muang Pakbèng, Laos

3D mapa Muang PakbèngGoogle Earth – podívejte se na Muang Pakbèng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Muang Pakbèng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Muang Pakbèng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Muang Pakbèng, Laos v Google Earth »

Letiště Muang Pakbèng a okolí

Letiště ve městě Muang Pakbèng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Muang Pakbèng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Muang Pakbèng (Laos)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Muang Pakbèng a celou oblast Laos. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Muang Pakbèng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Muang Pakbèng: textový odkaz

satelitní mapu Muang Pakbèng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Muang Pakbèng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Muang Pakbèng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Muang Pakbèng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Muang Pakbèng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Darreh-ye Dozgah v oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán
  2. Csikeria v oblasti Bacs-Kiskun, Maďarsko
  3. Sogun-dong v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.