3D mapa Ban Khambounhuang

Satelitní mapa Ban Khambounhuang

název bez diakritiky: Ban Khambounhuang
správní zařazení: Xonboury, Savannakhet, Laos, Asie
zeměpisná poloha: 16° 23' 0" North, 105° 25' 0" East

Ban Khambounhuang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban KhambounhuangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Khambounhuang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Khambounhuang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Xonboury, Savannakhet, Laos, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 23' 0" North, 105° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Khambounhuang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Khambounhuang

Hotely Ban Khambounhuang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Khambounhuang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Khambounhuang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Khambounhuang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Khambounhuang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Khambounhuang

3D mapa Ban Khambounhuang v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Khambounhuang, Laos

3D mapa Ban KhambounhuangGoogle Earth – podívejte se na Ban Khambounhuang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Khambounhuang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Khambounhuang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Khambounhuang, Laos v Google Earth »

Letiště Ban Khambounhuang a okolí

Letiště ve městě Ban Khambounhuang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Khambounhuang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Khambounhuang (Laos)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Khambounhuang a celou oblast Laos. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Khambounhuang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Khambounhuang: textový odkaz

satelitní mapu Ban Khambounhuang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Khambounhuang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Khambounhuang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khambounhuang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khambounhuang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Darnitsa v oblasti Kyyivska, Ukrajina
  2. Mpa v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Diamante de Uba v oblasti Uba, Minas Gerais, Brazílie
  4. Aboudoukhan v oblasti NDjamena, Chari-Baguimi, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.