3D mapa Ban Houa Ha

Satelitní mapa Ban Houa Ha

název bez diakritiky: Ban Houa Ha
správní zařazení: Vangvieng, Vientiane, Laos, Asie
zeměpisná poloha: 18° 59' 32" North, 102° 26' 58" East

Ban Houa Ha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Houa HaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Houa Ha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Houa Ha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vangvieng, Vientiane, Laos, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 59' 32" North, 102° 26' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Houa Ha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Houa Ha

Hotely Ban Houa Ha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Houa Ha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Houa Ha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Houa Ha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Houa Ha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Houa Ha

3D mapa Ban Houa Ha v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Houa Ha, Laos

3D mapa Ban Houa HaGoogle Earth – podívejte se na Ban Houa Ha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Houa Ha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Houa Ha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Houa Ha, Laos v Google Earth »

Letiště Ban Houa Ha a okolí

Letiště ve městě Ban Houa Ha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Houa Ha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Houa Ha (Laos)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Houa Ha a celou oblast Laos. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Houa Ha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Houa Ha: textový odkaz

satelitní mapu Ban Houa Ha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Houa Ha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Houa Ha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Houa Ha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Houa Ha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tobacco Patch Landing v oblasti Marion County, Florida, Spojené státy americké
  2. Yunguilla v oblasti Banos, Tungurahua, Ekvádor

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.