3D mapa Ban Khouaphan

Satelitní mapa Ban Khouaphan

název bez diakritiky: Ban Khouaphan
správní zařazení: Vangvieng, Vientiane, Laos, Asie
zeměpisná poloha: 18° 55' 0" North, 102° 27' 0" East

Ban Khouaphan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban KhouaphanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Khouaphan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Khouaphan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vangvieng, Vientiane, Laos, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 55' 0" North, 102° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Khouaphan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Khouaphan

Hotely Ban Khouaphan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Khouaphan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Khouaphan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Khouaphan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Khouaphan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Khouaphan

3D mapa Ban Khouaphan v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Khouaphan, Laos

3D mapa Ban KhouaphanGoogle Earth – podívejte se na Ban Khouaphan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Khouaphan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Khouaphan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Khouaphan, Laos v Google Earth »

Letiště Ban Khouaphan a okolí

Letiště ve městě Ban Khouaphan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Khouaphan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Khouaphan (Laos)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Khouaphan a celou oblast Laos. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Khouaphan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Khouaphan: textový odkaz

satelitní mapu Ban Khouaphan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Khouaphan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Khouaphan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khouaphan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khouaphan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cabaroan v oblasti Abra, Car, Filipíny
  2. Matio v oblasti Abeche, Ouaddai, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.