3D mapa Muang Phônsavan

Satelitní mapa Muang Phônsavan

název bez diakritiky: Muang Phonsavan
správní zařazení: Phou Kout, Xiangkhouang, Laos, Asie
zeměpisná poloha: 19° 27' 0" North, 103° 13' 0" East

Muang Phônsavan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Muang PhonsavanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Muang Phônsavan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Muang Phonsavan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phou Kout, Xiangkhouang, Laos, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 27' 0" North, 103° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Muang Phônsavan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Muang Phônsavan

Hotely Muang Phônsavan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Muang Phônsavan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Muang Phônsavan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Muang Phônsavan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Muang Phônsavan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Muang Phônsavan

3D mapa Muang Phônsavan v Google Earth

satelitní 3D mapa Muang Phônsavan, Laos

3D mapa Muang PhônsavanGoogle Earth – podívejte se na Muang Phônsavan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Muang Phônsavan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Muang Phônsavan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Muang Phônsavan, Laos v Google Earth »

Letiště Muang Phônsavan a okolí

Letiště ve městě Muang Phônsavan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Muang Phônsavan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Muang Phônsavan (Laos)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Muang Phônsavan a celou oblast Laos. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Muang Phônsavan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Muang Phônsavan: textový odkaz

satelitní mapu Muang Phônsavan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Muang Phônsavan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Muang Phônsavan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Muang Phônsavan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Muang Phônsavan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alemdag v oblasti Erzurum, Turecko
  2. Mbele v oblasti Kouango, Ouaka, Středoafrická republika
  3. Doma v oblasti Southern Highlands, Papua Nová Guinea
  4. Zafarabad v oblasti Vehari, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.