3D mapa Monantsa

Satelitní mapa Monantsa

název bez diakritiky: Monantsa
správní zařazení: Lesotho, Afrika
zeměpisná poloha: 28° 34' 0" South, 28° 38' 0" East

Monantsa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MonantsaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Monantsa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Monantsa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lesotho, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 34' 0" South, 28° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Monantsa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Monantsa

Hotely Monantsa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Monantsa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Monantsa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Monantsa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Monantsa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Monantsa

3D mapa Monantsa v Google Earth

satelitní 3D mapa Monantsa, Lesotho

3D mapa MonantsaGoogle Earth – podívejte se na Monantsa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Monantsa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Monantsa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Monantsa, Lesotho v Google Earth »

Letiště Monantsa a okolí

Letiště ve městě Monantsa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Monantsa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Monantsa (Lesotho)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Monantsa a celou oblast Lesotho. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Monantsa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Monantsa: textový odkaz

satelitní mapu Monantsa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Monantsa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Monantsa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Monantsa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Monantsa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chawan v oblasti Jhang, Punjab, Pákistán
  2. Telekafiona v oblasti Carnot, Mambere-Kadei, Středoafrická republika
  3. Khak-e Cheghel v oblasti Bamian, Afghánistán
  4. Tapera v oblasti Bela Vista, Mato Grosso do Sul, Brazílie
  5. Krebsville v oblasti Austin County, Texas, Spojené státy americké
  6. Black Horse v oblasti Chester County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  7. Yonha-dong v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.