3D mapa Piseko

Satelitní mapa Piseko

název bez diakritiky: Piseko
správní zařazení: Gbehlay, Nimba, Libérie, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 7' 57" North, 8° 19' 58" West

Piseko a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PisekoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Piseko. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Piseko, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gbehlay, Nimba, Libérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 7' 57" North, 8° 19' 58" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Piseko v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Piseko

Hotely Piseko: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Piseko: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Piseko, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Piseko Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Piseko. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Piseko v Google Earth

satelitní 3D mapa Piseko, Libérie

3D mapa PisekoGoogle Earth – podívejte se na Piseko z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Piseko dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Piseko shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Piseko, Libérie v Google Earth »

Letiště Piseko a okolí

Letiště ve městě Piseko a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Piseko říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Piseko (Libérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Piseko a celou oblast Libérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Piseko

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Piseko: textový odkaz

satelitní mapu Piseko: obrázkový odkaz

satelitní mapu Piseko

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Piseko: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Piseko: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Piseko: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sotzweiler v oblasti Sankt Wendel, Saarland, Saarland, Německo
  2. Sahibdad Wand v oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán
  3. La Ruidosa v oblasti Tausa, Cundinamarca, Kolumbie
  4. Saint-Laurent v oblasti Division No. 18, Manitoba, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.