3D mapa Strēlnieki

Satelitní mapa Strēlnieki

název bez diakritiky: Strelnieki
správní zařazení: Bauskas, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 56° 30' 8" North, 24° 5' 4" East

Strēlnieki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa StrelniekiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Strēlnieki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Strelnieki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bauskas, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 30' 8" North, 24° 5' 4" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Strēlnieki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Strēlnieki

Hotely Strēlnieki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Strēlnieki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Strēlnieki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Strēlnieki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Strēlnieki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Strēlnieki

3D mapa Strēlnieki v Google Earth

satelitní 3D mapa Strēlnieki, Lotyšsko

3D mapa StrēlniekiGoogle Earth – podívejte se na Strēlnieki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Strēlnieki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Strēlnieki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Strēlnieki, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Strēlnieki a okolí

Letiště ve městě Strēlnieki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Strēlnieki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Strēlnieki (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Strēlnieki a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Strēlnieki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Strēlnieki: textový odkaz

satelitní mapu Strēlnieki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Strēlnieki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Strēlnieki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Strēlnieki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Strēlnieki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Raws Lower v oblasti Donegal, Donegal, Irsko
  2. Chebinda v oblasti Mwinilunga, North Western, Zambie
  3. Hexi v oblasti Jingcheng, Shanxi, Čína
  4. Amawda v oblasti Isuikwua, Abia, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.