3D mapa Cēsis

Satelitní mapa Cēsis

název bez diakritiky: Cesis
správní zařazení: Cesu, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 57° 18' 0" North, 25° 15' 0" East

Cēsis a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CesisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cēsis. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cesis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cesu, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 18' 0" North, 25° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cēsis v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cēsis

Hotely Cēsis: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cēsis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cēsis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cēsis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cēsis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Cēsis

3D mapa Cēsis v Google Earth

satelitní 3D mapa Cēsis, Lotyšsko

3D mapa CēsisGoogle Earth – podívejte se na Cēsis z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cēsis dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cēsis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cēsis, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Cēsis a okolí

Letiště ve městě Cēsis a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cēsis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cēsis (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cēsis a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cēsis

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cēsis: textový odkaz

satelitní mapu Cēsis: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cēsis

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cēsis: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cēsis: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cēsis: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Frauenriedhausen v oblasti Dillingen, Schwaben, Bayern, Německo
  2. Sher Muhammad Talpur v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  3. Dorog v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.