3D mapa Daugavpils

Satelitní mapa Daugavpils

název bez diakritiky: Daugavpils
správní zařazení: Daugavpils, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 55° 53' 0" North, 26° 32' 0" East

Daugavpils a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DaugavpilsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Daugavpils. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Daugavpils, administrativně je místo zařazeno do oblasti Daugavpils, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 53' 0" North, 26° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Daugavpils v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Daugavpils

Hotely Daugavpils: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Daugavpils: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Daugavpils, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Daugavpils Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Daugavpils. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Daugavpils

3D mapa Daugavpils v Google Earth

satelitní 3D mapa Daugavpils, Lotyšsko

3D mapa DaugavpilsGoogle Earth – podívejte se na Daugavpils z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Daugavpils dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Daugavpils shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Daugavpils, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Daugavpils a okolí

Letiště ve městě Daugavpils a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Daugavpils říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Daugavpils (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Daugavpils a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Daugavpils

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Daugavpils: textový odkaz

satelitní mapu Daugavpils: obrázkový odkaz

satelitní mapu Daugavpils

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Daugavpils: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Daugavpils: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Daugavpils: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Miley v oblasti Fresno County, California, Spojené státy americké
  2. Majuan v oblasti Punch, Jammu and Kashmir, Pákistán
  3. Harrisonville v oblasti Grundy County, Illinois, Spojené státy americké
  4. Hinterhof v oblasti Bruck an der Mur, Steiermark, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.