3D mapa Kuldīga

Satelitní mapa Kuldīga

název bez diakritiky: Kuldiga
správní zařazení: Kuldigas, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 56° 58' 0" North, 21° 59' 0" East

Kuldīga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KuldigaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kuldīga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kuldiga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuldigas, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 58' 0" North, 21° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kuldīga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kuldīga

Hotely Kuldīga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kuldīga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kuldīga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kuldīga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kuldīga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kuldīga

3D mapa Kuldīga v Google Earth

satelitní 3D mapa Kuldīga, Lotyšsko

3D mapa KuldīgaGoogle Earth – podívejte se na Kuldīga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kuldīga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kuldīga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kuldīga, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Kuldīga a okolí

Letiště ve městě Kuldīga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kuldīga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kuldīga (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kuldīga a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kuldīga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kuldīga: textový odkaz

satelitní mapu Kuldīga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kuldīga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kuldīga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kuldīga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kuldīga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rancamanuk v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie
  2. An Binh (1) v oblasti An Khe, Gia Lai, Vietnam
  3. Kervalguen v oblasti Brest, Finistere, Bretagne, Francie
  4. Korsze v oblasti Ketrzyn, Warminsko-Mazurskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.