3D mapa Sumeinieki

Satelitní mapa Sumeinieki

název bez diakritiky: Sumeinieki
správní zařazení: Madonas, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 56° 44' 0" North, 26° 34' 0" East

Sumeinieki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SumeiniekiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sumeinieki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sumeinieki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Madonas, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 44' 0" North, 26° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sumeinieki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sumeinieki

Hotely Sumeinieki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sumeinieki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sumeinieki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sumeinieki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sumeinieki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sumeinieki

3D mapa Sumeinieki v Google Earth

satelitní 3D mapa Sumeinieki, Lotyšsko

3D mapa SumeiniekiGoogle Earth – podívejte se na Sumeinieki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sumeinieki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sumeinieki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sumeinieki, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Sumeinieki a okolí

Letiště ve městě Sumeinieki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sumeinieki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sumeinieki (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sumeinieki a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sumeinieki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sumeinieki: textový odkaz

satelitní mapu Sumeinieki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sumeinieki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sumeinieki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sumeinieki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sumeinieki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Keur Brahame Fal v oblasti Louga, Senegal
  2. Kampong Batu Tiga v oblasti Perak, Malajsie
  3. Las Quebradas v oblasti Quezada, Jutiapa, Guatemala
  4. Campas v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.