3D mapa Cheoc Ca Chün

Satelitní mapa Cheoc Ca Chün

název bez diakritiky: Cheoc Ca Chun
správní zařazení: Macao, Asie
zeměpisná poloha: 22° 10' 0" North, 113° 33' 0" East

Cheoc Ca Chün a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cheoc Ca ChunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cheoc Ca Chün. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cheoc Ca Chun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Macao, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 10' 0" North, 113° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cheoc Ca Chün v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cheoc Ca Chün

Hotely Cheoc Ca Chün: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cheoc Ca Chün: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cheoc Ca Chün, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cheoc Ca Chün Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cheoc Ca Chün. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cheoc Ca Chün

3D mapa Cheoc Ca Chün v Google Earth

satelitní 3D mapa Cheoc Ca Chün, Macao

3D mapa Cheoc Ca ChünGoogle Earth – podívejte se na Cheoc Ca Chün z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cheoc Ca Chün dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cheoc Ca Chün shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cheoc Ca Chün, Macao v Google Earth »

Letiště Cheoc Ca Chün a okolí

Letiště ve městě Cheoc Ca Chün a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cheoc Ca Chün říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cheoc Ca Chün (Macao)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cheoc Ca Chün a celou oblast Macao. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cheoc Ca Chün

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cheoc Ca Chün: textový odkaz

satelitní mapu Cheoc Ca Chün: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cheoc Ca Chün

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cheoc Ca Chün: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheoc Ca Chün: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheoc Ca Chün: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Diaz v oblasti La Yesca, Nayarit, Mexiko
  2. Valoya v oblasti Nord-Trondelag, Norsko
  3. Mulla Yahya Kili v oblasti Zhob, Baluchistan, Pákistán
  4. Ono v oblasti Kagoshima, Kyushu, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.