3D mapa Ambatoloaka

Satelitní mapa Ambatoloaka

název bez diakritiky: Ambatoloaka
správní zařazení: Betafo, Antananarivo, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 19° 43' 0" South, 46° 34' 0" East

Ambatoloaka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmbatoloakaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ambatoloaka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ambatoloaka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Betafo, Antananarivo, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 43' 0" South, 46° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ambatoloaka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ambatoloaka

Hotely Ambatoloaka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ambatoloaka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ambatoloaka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ambatoloaka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ambatoloaka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ambatoloaka

3D mapa Ambatoloaka v Google Earth

satelitní 3D mapa Ambatoloaka, Madagaskar

3D mapa AmbatoloakaGoogle Earth – podívejte se na Ambatoloaka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ambatoloaka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ambatoloaka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ambatoloaka, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Ambatoloaka a okolí

Letiště ve městě Ambatoloaka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ambatoloaka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ambatoloaka (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ambatoloaka a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ambatoloaka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ambatoloaka: textový odkaz

satelitní mapu Ambatoloaka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ambatoloaka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ambatoloaka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ambatoloaka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ambatoloaka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rohrsdorf v oblasti Meisharpen, Sachsen, Sachsen, Německo
  2. Xom Bia v oblasti Long Phu, Soc Trang, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.