3D mapa Tanambao

Satelitní mapa Tanambao

název bez diakritiky: Tanambao
správní zařazení: Sambava, Antsiranana, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 48' 0" South, 50° 6' 0" East

Tanambao a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TanambaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tanambao. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tanambao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sambava, Antsiranana, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 48' 0" South, 50° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tanambao v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tanambao

Hotely Tanambao: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tanambao: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tanambao, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tanambao Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tanambao. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tanambao

3D mapa Tanambao v Google Earth

satelitní 3D mapa Tanambao, Madagaskar

3D mapa TanambaoGoogle Earth – podívejte se na Tanambao z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tanambao dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tanambao shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tanambao, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Tanambao a okolí

Letiště ve městě Tanambao a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tanambao říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tanambao (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tanambao a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tanambao

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tanambao: textový odkaz

satelitní mapu Tanambao: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tanambao

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tanambao: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tanambao: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tanambao: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chapelle v oblasti San Miguel County, New Mexico, Spojené státy americké
  2. Chak Fifty-three TDA v oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán
  3. Pujruitana v oblasti Caylloma, Arequipa, Peru
  4. Hunnebostrand v oblasti Sotenas Kommun, Goteborgs och Bohus Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.