3D mapa Ambakoa

Satelitní mapa Ambakoa

název bez diakritiky: Ambakoa
správní zařazení: Ihosy, Fianarantsoa, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 22° 21' 0" South, 45° 45' 0" East

Ambakoa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmbakoaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ambakoa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ambakoa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ihosy, Fianarantsoa, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 21' 0" South, 45° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ambakoa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ambakoa

Hotely Ambakoa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ambakoa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ambakoa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ambakoa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ambakoa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ambakoa

3D mapa Ambakoa v Google Earth

satelitní 3D mapa Ambakoa, Madagaskar

3D mapa AmbakoaGoogle Earth – podívejte se na Ambakoa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ambakoa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ambakoa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ambakoa, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Ambakoa a okolí

Letiště ve městě Ambakoa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ambakoa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ambakoa (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ambakoa a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ambakoa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ambakoa: textový odkaz

satelitní mapu Ambakoa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ambakoa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ambakoa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ambakoa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ambakoa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nhuc Thon v oblasti Doan Hung, Vinh Phu, Vietnam
  2. Banko v oblasti Nadawli-Funsi, Upper West, Ghana
  3. Monte da Quinta v oblasti Portalegre, Alto Alentejo, Alentejo, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.