3D mapa Ambatofotsy

Satelitní mapa Ambatofotsy

název bez diakritiky: Ambatofotsy
správní zařazení: Besalampy, Mahajanga, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 17° 23' 0" South, 45° 20' 0" East

Ambatofotsy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmbatofotsyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ambatofotsy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ambatofotsy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Besalampy, Mahajanga, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 23' 0" South, 45° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ambatofotsy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ambatofotsy

Hotely Ambatofotsy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ambatofotsy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ambatofotsy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ambatofotsy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ambatofotsy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ambatofotsy

3D mapa Ambatofotsy v Google Earth

satelitní 3D mapa Ambatofotsy, Madagaskar

3D mapa AmbatofotsyGoogle Earth – podívejte se na Ambatofotsy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ambatofotsy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ambatofotsy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ambatofotsy, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Ambatofotsy a okolí

Letiště ve městě Ambatofotsy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ambatofotsy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ambatofotsy (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ambatofotsy a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ambatofotsy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ambatofotsy: textový odkaz

satelitní mapu Ambatofotsy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ambatofotsy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ambatofotsy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ambatofotsy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ambatofotsy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Moyake-Alungoli v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Zhixia v oblasti Jiande, Zhejiang, Čína
  3. Goritschach v oblasti Klagenfurt-Land, Karnten, Rakousko
  4. Famanda v oblasti Vilanculos, Inhambane, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.