3D mapa Mahajanga

Satelitní mapa Mahajanga

název bez diakritiky: Mahajanga
správní zařazení: Mahajanga Rural, Mahajanga, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 43' 0" South, 46° 19' 0" East

Mahajanga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MahajangaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mahajanga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mahajanga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mahajanga Rural, Mahajanga, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 43' 0" South, 46° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mahajanga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mahajanga

Hotely Mahajanga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mahajanga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mahajanga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mahajanga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mahajanga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mahajanga

3D mapa Mahajanga v Google Earth

satelitní 3D mapa Mahajanga, Madagaskar

3D mapa MahajangaGoogle Earth – podívejte se na Mahajanga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mahajanga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mahajanga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mahajanga, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Mahajanga a okolí

Letiště ve městě Mahajanga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mahajanga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mahajanga (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mahajanga a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mahajanga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mahajanga: textový odkaz

satelitní mapu Mahajanga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mahajanga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mahajanga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mahajanga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mahajanga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wendje v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.