3D mapa Mangatoka

Satelitní mapa Mangatoka

název bez diakritiky: Mangatoka
správní zařazení: Mahajanga Rural, Mahajanga, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 46' 0" South, 47° 6' 0" East

Mangatoka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MangatokaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mangatoka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mangatoka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mahajanga Rural, Mahajanga, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 46' 0" South, 47° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mangatoka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mangatoka

Hotely Mangatoka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mangatoka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mangatoka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mangatoka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mangatoka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mangatoka

3D mapa Mangatoka v Google Earth

satelitní 3D mapa Mangatoka, Madagaskar

3D mapa MangatokaGoogle Earth – podívejte se na Mangatoka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mangatoka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mangatoka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mangatoka, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Mangatoka a okolí

Letiště ve městě Mangatoka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mangatoka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mangatoka (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mangatoka a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mangatoka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mangatoka: textový odkaz

satelitní mapu Mangatoka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mangatoka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mangatoka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mangatoka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mangatoka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Koembo v oblasti Kanagawa, Kanto, Japonsko
  2. Footville v oblasti Yadkin County, North Carolina, Spojené státy americké
  3. Gunnut v oblasti Nakhichevan, Ázerbájdžán
  4. Santa Gertrudis v oblasti Jose Maria Morelos, Quintana Roo, Mexiko
  5. San Miguel v oblasti La Habana, Kuba

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.