3D mapa Androndry

Satelitní mapa Androndry

název bez diakritiky: Androndry
správní zařazení: Mandritsara, Mahajanga, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 41' 0" South, 48° 29' 0" East

Androndry a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AndrondryVítejte na stránce věnované satelitní mapě Androndry. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Androndry, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mandritsara, Mahajanga, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 41' 0" South, 48° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Androndry v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Androndry

Hotely Androndry: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Androndry: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Androndry, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Androndry Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Androndry. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Androndry

3D mapa Androndry v Google Earth

satelitní 3D mapa Androndry, Madagaskar

3D mapa AndrondryGoogle Earth – podívejte se na Androndry z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Androndry dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Androndry shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Androndry, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Androndry a okolí

Letiště ve městě Androndry a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Androndry říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Androndry (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Androndry a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Androndry

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Androndry: textový odkaz

satelitní mapu Androndry: obrázkový odkaz

satelitní mapu Androndry

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Androndry: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Androndry: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Androndry: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rumah Gani v oblasti Sarawak, Malajsie
  2. Achaguas v oblasti Autonomo Achaguas, Apure, Venezuela
  3. Sangdok-tong v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Gopalpur v oblasti Natore Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  5. Luachimo v oblasti Chitato, Lunda Norte, Angola

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.