3D mapa Nagyhát

Satelitní mapa Nagyhát

název bez diakritiky: Nagyhat
správní zařazení: Hajdu-Bihar, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 35' 0" North, 21° 27' 0" East

Nagyhát a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NagyhatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nagyhát. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nagyhat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hajdu-Bihar, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 35' 0" North, 21° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nagyhát v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nagyhát

Hotely Nagyhát: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nagyhát: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nagyhát, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nagyhát Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nagyhát. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nagyhát

3D mapa Nagyhát v Google Earth

satelitní 3D mapa Nagyhát, Maďarsko

3D mapa NagyhátGoogle Earth – podívejte se na Nagyhát z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nagyhát dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nagyhát shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nagyhát, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Nagyhát a okolí

Letiště ve městě Nagyhát a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nagyhát říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nagyhát (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nagyhát a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nagyhát

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nagyhát: textový odkaz

satelitní mapu Nagyhát: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nagyhát

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nagyhát: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nagyhát: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nagyhát: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haut-de-Bosdarros v oblasti Pau, Pyrenees-Atlantiques, Aquitaine, Francie
  2. Sumane v oblasti Mabote, Inhambane, Mozambik
  3. Bulina v oblasti Velizhskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko
  4. Kampong Serkong v oblasti Kelantan, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.