3D mapa Telekdůlő

Satelitní mapa Telekdůlő

název bez diakritiky: Telekdulo
správní zařazení: Hajdu-Bihar, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 24' 0" North, 21° 27' 0" East

Telekdůlő a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TelekduloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Telekdůlő. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Telekdulo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hajdu-Bihar, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 24' 0" North, 21° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Telekdůlő v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Telekdůlő

Hotely Telekdůlő: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Telekdůlő: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Telekdůlő, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Telekdůlő Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Telekdůlő. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Telekdůlő

3D mapa Telekdůlő v Google Earth

satelitní 3D mapa Telekdůlő, Maďarsko

3D mapa TelekdůlőGoogle Earth – podívejte se na Telekdůlő z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Telekdůlő dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Telekdůlő shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Telekdůlő, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Telekdůlő a okolí

Letiště ve městě Telekdůlő a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Telekdůlő říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Telekdůlő (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Telekdůlő a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Telekdůlő

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Telekdůlő: textový odkaz

satelitní mapu Telekdůlő: obrázkový odkaz

satelitní mapu Telekdůlő

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Telekdůlő: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Telekdůlő: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Telekdůlő: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hopewell v oblasti Fairfield County, Connecticut, Spojené státy americké
  2. Gornja Vrba v oblasti Slavonski Brod-Posavina, Chorvatsko
  3. Gol Darreh-ye Sofla v oblasti Bakhtaran, Írán
  4. Tamkamys v oblasti Kustanay, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.