3D mapa Szőröspuszta

Satelitní mapa Szőröspuszta

název bez diakritiky: Szorospuszta
správní zařazení: Nograd, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 5' 0" North, 19° 54' 0" East

Szőröspuszta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SzorospusztaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Szőröspuszta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Szorospuszta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nograd, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 5' 0" North, 19° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Szőröspuszta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Szőröspuszta

Hotely Szőröspuszta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Szőröspuszta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Szőröspuszta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Szőröspuszta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Szőröspuszta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Szőröspuszta

3D mapa Szőröspuszta v Google Earth

satelitní 3D mapa Szőröspuszta, Maďarsko

3D mapa SzőröspusztaGoogle Earth – podívejte se na Szőröspuszta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Szőröspuszta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Szőröspuszta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Szőröspuszta, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Szőröspuszta a okolí

Letiště ve městě Szőröspuszta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Szőröspuszta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Szőröspuszta (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Szőröspuszta a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Szőröspuszta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Szőröspuszta: textový odkaz

satelitní mapu Szőröspuszta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Szőröspuszta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Szőröspuszta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Szőröspuszta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Szőröspuszta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zalokkyi v oblasti Yamethin, Mandalay, Barma
  2. Fateh Khanwala v oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán
  3. Coromandel v oblasti Mauritius, Mauricius
  4. Monte da Torre Novo v oblasti Portalegre, Alto Alentejo, Alentejo, Portugalsko
  5. Znamenshchikovo v oblasti Vikulovskiy rayon, Tyumenskaya Oblast, Rusko
  6. Kunzing v oblasti Deggendorf, Niederbayern, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.