3D mapa Pécs

Satelitní mapa Pécs

název bez diakritiky: Pecs
správní zařazení: Pecs, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 5' 0" North, 18° 14' 0" East

Pécs a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PecsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pécs. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pecs, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pecs, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 5' 0" North, 18° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pécs v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pécs

Hotely Pécs: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pécs: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pécs, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pécs Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pécs. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Pécs

3D mapa Pécs v Google Earth

satelitní 3D mapa Pécs, Maďarsko

3D mapa PécsGoogle Earth – podívejte se na Pécs z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pécs dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pécs shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pécs, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Pécs a okolí

Letiště ve městě Pécs a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pécs říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pécs (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pécs a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pécs

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pécs: textový odkaz

satelitní mapu Pécs: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pécs

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pécs: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pécs: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pécs: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kasimpur v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Abrego v oblasti Fresnillo, Zacatecas, Mexiko
  3. Qerret v oblasti Durres, Albánie
  4. Miro jo Pot v oblasti Dadu, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.