3D mapa Ajka

Satelitní mapa Ajka

název bez diakritiky: Ajka
správní zařazení: Veszprem, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 6' 0" North, 17° 34' 0" East

Ajka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AjkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ajka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ajka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Veszprem, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 6' 0" North, 17° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ajka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ajka

Hotely Ajka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ajka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ajka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ajka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ajka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ajka

3D mapa Ajka v Google Earth

satelitní 3D mapa Ajka, Maďarsko

3D mapa AjkaGoogle Earth – podívejte se na Ajka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ajka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ajka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ajka, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Ajka a okolí

Letiště ve městě Ajka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ajka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ajka (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ajka a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ajka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ajka: textový odkaz

satelitní mapu Ajka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ajka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ajka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ajka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ajka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Naoabari Ghoshkandi v oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Bugueles v oblasti Meaux, Seine-et-Marne, Ile-de-France, Francie
  3. Cochisquila v oblasti Coatepec Harinas, Mexico, Mexiko
  4. La Colonia v oblasti Terrenate, Tlaxcala, Mexiko
  5. Trelystan v oblasti Powys, Wales, Wales, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.