3D mapa Skopje

Satelitní mapa Skopje

název bez diakritiky: Skopje
správní zařazení: Cair, Skopje, Makedonie, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 0' 0" North, 21° 26' 0" East

Skopje a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SkopjeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Skopje. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Skopje, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cair, Skopje, Makedonie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 0' 0" North, 21° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Skopje v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Skopje

Hotely Skopje: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Skopje: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Skopje, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Skopje Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Skopje. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Skopje

3D mapa Skopje v Google Earth

satelitní 3D mapa Skopje, Makedonie

3D mapa SkopjeGoogle Earth – podívejte se na Skopje z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Skopje dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Skopje shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Skopje, Makedonie v Google Earth »

Letiště Skopje a okolí

Letiště ve městě Skopje a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Skopje říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Skopje (Makedonie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Skopje a celou oblast Makedonie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Skopje

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Skopje: textový odkaz

satelitní mapu Skopje: obrázkový odkaz

satelitní mapu Skopje

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Skopje: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Skopje: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Skopje: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Warren v oblasti Macomb County, Michigan, Spojené státy americké
  2. To-shumbetsu v oblasti Hokkaido, Hokkaido, Japonsko
  3. Urta Daraq v oblasti West Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.