3D mapa Kampong Seri Jadi

Satelitní mapa Kampong Seri Jadi

název bez diakritiky: Kampong Seri Jadi
správní zařazení: Johor, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 1° 28' 0" North, 104° 3' 0" East

Kampong Seri Jadi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Seri JadiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Seri Jadi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Seri Jadi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Johor, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 28' 0" North, 104° 3' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Seri Jadi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Seri Jadi

Hotely Kampong Seri Jadi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Seri Jadi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Seri Jadi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Seri Jadi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Seri Jadi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Seri Jadi

3D mapa Kampong Seri Jadi v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Seri Jadi, Malajsie

3D mapa Kampong Seri JadiGoogle Earth – podívejte se na Kampong Seri Jadi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Seri Jadi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Seri Jadi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Seri Jadi, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Seri Jadi a okolí

Letiště ve městě Kampong Seri Jadi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Seri Jadi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Seri Jadi (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Seri Jadi a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Seri Jadi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Seri Jadi: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Seri Jadi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Seri Jadi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Seri Jadi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Seri Jadi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Seri Jadi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ayios Stefanos v oblasti Fthiotis, Sterea Ellas, Řecko
  2. Aldeia Malica v oblasti Lichinga, Nassa, Mozambik
  3. Longtian v oblasti Lianyuan, Hunan, Čína
  4. El Cuabano v oblasti Nuevo Celilac, Santa Barbara, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.