3D mapa Bukit Besar

Satelitní mapa Bukit Besar

název bez diakritiky: Bukit Besar
správní zařazení: Kedah, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 5° 57' 0" North, 100° 25' 0" East

Bukit Besar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bukit BesarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bukit Besar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bukit Besar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kedah, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 57' 0" North, 100° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bukit Besar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bukit Besar

Hotely Bukit Besar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bukit Besar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bukit Besar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bukit Besar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bukit Besar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bukit Besar

3D mapa Bukit Besar v Google Earth

satelitní 3D mapa Bukit Besar, Malajsie

3D mapa Bukit BesarGoogle Earth – podívejte se na Bukit Besar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bukit Besar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bukit Besar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bukit Besar, Malajsie v Google Earth »

Letiště Bukit Besar a okolí

Letiště ve městě Bukit Besar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bukit Besar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bukit Besar (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bukit Besar a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bukit Besar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bukit Besar: textový odkaz

satelitní mapu Bukit Besar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bukit Besar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bukit Besar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bukit Besar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bukit Besar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Plaesu v oblasti Neamt, Rumunsko
  2. Saint-Vivien v oblasti Bergerac, Dordogne, Aquitaine, Francie
  3. Thursford v oblasti Norfolk County, East Anglia, England, Velká Británie
  4. Kankabchen de Valencia v oblasti Sudzal, Yucatan, Mexiko
  5. Phumi Prasat Andet v oblasti Sandan, Kampong Thom, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.