3D mapa Kampong Sala Kechil

Satelitní mapa Kampong Sala Kechil

název bez diakritiky: Kampong Sala Kechil
správní zařazení: Kedah, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 5° 59' 0" North, 100° 21' 0" East

Kampong Sala Kechil a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Sala KechilVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Sala Kechil. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Sala Kechil, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kedah, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 59' 0" North, 100° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Sala Kechil v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Sala Kechil

Hotely Kampong Sala Kechil: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Sala Kechil: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Sala Kechil, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Sala Kechil Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Sala Kechil. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Sala Kechil

3D mapa Kampong Sala Kechil v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Sala Kechil, Malajsie

3D mapa Kampong Sala KechilGoogle Earth – podívejte se na Kampong Sala Kechil z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Sala Kechil dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Sala Kechil shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Sala Kechil, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Sala Kechil a okolí

Letiště ve městě Kampong Sala Kechil a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Sala Kechil říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Sala Kechil (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Sala Kechil a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Sala Kechil

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Sala Kechil: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Sala Kechil: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Sala Kechil

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Sala Kechil: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Sala Kechil: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Sala Kechil: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kaha v oblasti Nadawli-Funsi, Upper West, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.