3D satelitní mapa Kampong Wang Perah v Google Earth

název bez diakritiky: Kampong Wang Perah
správní zařazení: Kedah, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 6° 22' 0" North, 100° 29' 0" East

Google Earth: Kampong Wang Perah a okolí

Google Earth – mapa Kampong Wang PerahVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Kampong Wang Perah. Zobrazené místo je známé jako Kampong Wang Perah, administrativně se řadí do oblasti Kedah, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 6° 22' 0" North, 100° 29' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Kampong Wang Perah: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Kampong Wang Perah on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Wang Perah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Wang Perah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Wang Perah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Wang Perah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Kampong Wang Perah v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Kampong Wang Perah v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Kampong Wang Perah Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Kampong Wang Perah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Kampong Wang Perah. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Kampong Wang Perah a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Wang Perah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Wang Perah (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Kampong Wang Perah a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Anikino v oblasti Ust-Ilimskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko
  2. Byholma v oblasti Ljungby Kommun, Kronobergs Lan, Švédsko
  3. Capeche v oblasti Cazengo, Cuanza Norte, Angola
  4. Kur Cheshmeh v oblasti Horasan, Írán
  5. Kasiesville v oblasti Franklin County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  6. Nicholson Springs (historical) v oblasti Warren County, Tennessee, Spojené státy americké
  7. Pologi-Verguny v oblasti Kyyivska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.