3D mapa Telok Jerneh

Satelitní mapa Telok Jerneh

název bez diakritiky: Telok Jerneh
správní zařazení: Kedah, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 5° 44' 0" North, 100° 24' 0" East

Telok Jerneh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Telok JernehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Telok Jerneh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Telok Jerneh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kedah, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 44' 0" North, 100° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Telok Jerneh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Telok Jerneh

Hotely Telok Jerneh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Telok Jerneh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Telok Jerneh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Telok Jerneh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Telok Jerneh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Telok Jerneh

3D mapa Telok Jerneh v Google Earth

satelitní 3D mapa Telok Jerneh, Malajsie

3D mapa Telok JernehGoogle Earth – podívejte se na Telok Jerneh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Telok Jerneh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Telok Jerneh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Telok Jerneh, Malajsie v Google Earth »

Letiště Telok Jerneh a okolí

Letiště ve městě Telok Jerneh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Telok Jerneh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Telok Jerneh (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Telok Jerneh a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Telok Jerneh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Telok Jerneh: textový odkaz

satelitní mapu Telok Jerneh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Telok Jerneh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Telok Jerneh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Telok Jerneh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Telok Jerneh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hyudu-ri v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Wewelmada v oblasti Central, Srí Lanka
  3. Saiind no Burro v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  4. Kadzhar v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  5. Mendraca v oblasti Viscaya, Pais Vasco, Španělsko
  6. Sandslatt v oblasti Nybro Kommun, Kalmar Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.