3D mapa Kampong Sungkai

Satelitní mapa Kampong Sungkai

název bez diakritiky: Kampong Sungkai
správní zařazení: Kelantan, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 4° 50' 0" North, 101° 47' 0" East

Kampong Sungkai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong SungkaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Sungkai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Sungkai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kelantan, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 50' 0" North, 101° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Sungkai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Sungkai

Hotely Kampong Sungkai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Sungkai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Sungkai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Sungkai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Sungkai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Sungkai

3D mapa Kampong Sungkai v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Sungkai, Malajsie

3D mapa Kampong SungkaiGoogle Earth – podívejte se na Kampong Sungkai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Sungkai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Sungkai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Sungkai, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Sungkai a okolí

Letiště ve městě Kampong Sungkai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Sungkai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Sungkai (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Sungkai a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Sungkai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Sungkai: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Sungkai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Sungkai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Sungkai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Sungkai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Sungkai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Uda v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Soamananety v oblasti Andramasina, Antananarivo, Madagaskar
  3. Beggs v oblasti Okmulgee County, Oklahoma, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.