3D mapa Kota Baharu

Satelitní mapa Kota Baharu

název bez diakritiky: Kota Baharu
správní zařazení: Kelantan, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 6° 8' 0" North, 102° 15' 0" East

Kota Baharu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kota BaharuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kota Baharu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kota Baharu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kelantan, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 8' 0" North, 102° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kota Baharu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kota Baharu

Hotely Kota Baharu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kota Baharu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kota Baharu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kota Baharu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kota Baharu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kota Baharu

3D mapa Kota Baharu v Google Earth

satelitní 3D mapa Kota Baharu, Malajsie

3D mapa Kota BaharuGoogle Earth – podívejte se na Kota Baharu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kota Baharu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kota Baharu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kota Baharu, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kota Baharu a okolí

Letiště ve městě Kota Baharu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kota Baharu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kota Baharu (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kota Baharu a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kota Baharu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kota Baharu: textový odkaz

satelitní mapu Kota Baharu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kota Baharu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kota Baharu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kota Baharu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kota Baharu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rossville v oblasti Miami County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Jiupu v oblasti Xuyi, Jiangsu, Čína
  3. Eckmannshausen v oblasti Siegen-Wittgenstein, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.