3D mapa Melaka

Satelitní mapa Melaka

název bez diakritiky: Melaka
správní zařazení: Melaka, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 2° 11' 49" North, 102° 14' 53" East

Melaka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MelakaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Melaka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Melaka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Melaka, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 11' 49" North, 102° 14' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Melaka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Melaka

Hotely Melaka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Melaka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Melaka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Melaka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Melaka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Melaka

3D mapa Melaka v Google Earth

satelitní 3D mapa Melaka, Malajsie

3D mapa MelakaGoogle Earth – podívejte se na Melaka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Melaka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Melaka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Melaka, Malajsie v Google Earth »

Letiště Melaka a okolí

Letiště ve městě Melaka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Melaka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Melaka (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Melaka a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Melaka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Melaka: textový odkaz

satelitní mapu Melaka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Melaka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Melaka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Melaka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Melaka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Humo Namunta v oblasti Namuno, Cabo Delgado, Mozambik
  2. Samoa v oblasti Texas County, Missouri, Spojené státy americké
  3. Ankoraka v oblasti Anosibe An-Ala, Toamasina, Madagaskar
  4. Andranonafindra v oblasti Antsirabe Rural, Antananarivo, Madagaskar
  5. Paso de Potrerillos v oblasti Colima, Colima, Mexiko
  6. Fleuriot v oblasti Centre, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.